Series
Ratings
115
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0