Series
Ratings
14- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0