Movies
Ratings
1231- No Other ChoiceRated ★ 5.0
- Searching For Dead DogsRated ★ 3.0
- EngravedRated ★ 3.5
- When God Swallows CandyRated ★ 3.5

My Little LovesRated ★ 3.5- PrimaryRated ★ 3.0
Dont Look BackRated ★ 3.5- How to Eat Your AppleRated ★ 3.0
- Stone of DestinyRated ★ 3.5
Grand IllusionRated ★ 3.5- The MiracleRated ★ 3.0
- Godard Is HereRated ★ 3.0
Hail MaryRated ★ 3.5- The Blood Spattered BrideRated ★ 3.0
Who Can Kill a Child?Rated ★ 4.0- ArrebatoRated ★ 4.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0