Series
Ratings
82
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0