Series
Ratings
26- Loki Season 2Rated ★ 4.0
More Than WordsRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5- Asagaya Shimai no Nohohon FutarikurashiRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Yashahime: Princess Half-demonRated ★ 2.5
Lupin the Third Is Lupin Still Burning?Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.0
High School TeacherRated ★ 4.0
ST 경시청과학특수반Rated ★ 4.0