Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- LostRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- One Day OffRated ★ 4.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.5
- Tastefully YoursRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Love Your EnemyRated ★ 3.0
- When the Stars GossipRated ★ 3.0
- The Number You Have DialedRated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 3.5