Series
Ratings
54- The FrogRated ★ 1.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Death's GameRated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
- My NameRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.0