Series
Ratings
80- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Narcos: MexicoRated ★ 3.5
- The Crown Season 6Rated ★ 3.0
- The Crown Season 5Rated ★ 3.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The CrownRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0- MessiahRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0- Imjin War 1592Rated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5