Series
Ratings
29
Lovers in PragueRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.5

I Live AloneRated ★ 3.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0