Titles you rated
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0