Series
Ratings
16- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0