Series
Ratings
160- Hot SpotRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- Murder MindfullyRated ★ 3.0
- TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 3.5
TravelersRated ★ 3.5- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5