Series
Ratings
138
StrangerRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Sense8Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
ArrowRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
GothamRated ★ 4.0