Series
Ratings
154- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 4.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0
We Got Married Season 1Rated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.5
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5- Sgt. FrogRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 1.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5

Shadow BeautyRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 0.5