Movies
Ratings
198
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0