Series
Ratings
157- True Detective: Night CountryRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5- The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0- UntamedRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good Wife Season 6Rated ★ 4.5- Dept. QRated ★ 4.0
Prodigal Son Season 1Rated ★ 3.0