Series
Ratings
71- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
The JournalistRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0- What Comes After LoveRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 1.5- Bloodhounds Season 1Rated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 2.5
- The GentlemenRated ★ 3.5