Titles you rated
SoulmateRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0