Movies
Ratings
825
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
- Love UntangledRated ★ 3.0
Level 16Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 3.0- Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5- Mission: CrossRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 4.0