Titles you rated
- The TyrantRated ★ 1.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Fool Me OnceRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
- Queen of TearsRated ★ 1.0
- Doctor ChaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 0.5