Series
Ratings
28
Reply 1997Rated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5