Series
Ratings
24
Personal TasteRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5- Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0