Series
Ratings
18
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0