Titles you rated
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5

Youn's StayRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 3.5

Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0