Series
Ratings
116- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Terminal ListRated ★ 3.0- True Detective: Night CountryRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0- Andor Season 2Rated ★ 4.5
- American Manhunt: The Boston Marathon BombingRated ★ 3.5
- This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
- Andor Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5