Titles you rated

My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0- Dear HeavenRated ★ 4.0

Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0