Series
Ratings
147- Zero DayRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0- Space ForceRated ★ 3.5
- Space ForceRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- KarmaRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5- Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
- New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 3.0
The Last ShipRated ★ 3.5- ManifestRated ★ 2.5
Manifest Season 2Rated ★ 2.5