Series
Ratings
41
My Roommate is a GumihoRated ★ 1.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5