Series
Ratings
308
Painter of the WindRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- NG Knight Lamune & 40 EXRated ★ 4.5
Sonic XRated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 4.0
Dragon Quest: Legend of the Hero AbelRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0- TeletubbiesRated ★ 2.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.5
- Shuriken Sentai NinningerRated ★ 4.0
- Show Me The Money Season 6Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 5Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 4Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 2Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 3Rated ★ 3.0