Series
Ratings
49- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Mama Fairy and the WoodcutterRated ★ 2.5
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 4.0