Titles you rated
- SignHereRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0- 히나마츠리Rated ★ 4.0
www.working!!Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 1.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0