Titles you rated
- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- Alien: EarthRated ★ 1.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
- The Great Escape 4Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0