Series
Ratings
73
One Punch ManRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Blue TowerRated ★ 4.0

My PrincessRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0