Series
Ratings
101- Bridal MaskRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5

Tamra IslandRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 3.5