Series
Ratings
70
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0