Movies
Ratings
96
New WorldRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Venus and MarsRated ★ 1.5
The SuspectRated ★ 2.5- Jenny, JunoRated ★ 0.5
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0