Series
Ratings
38
Familiar WifeRated ★ 4.0- Nonstop 5Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0