Series
Ratings
415- My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.5
- BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
The Road to MurderRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
- Sky CastleRated ★ 1.5
Prison PrincessRated ★ 4.0- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- Extreme Married CoupleRated ★ 2.5
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
- Their MarriageRated ★ 3.0
- Owarini mita machiRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5- Takopii's Original SinRated ★ 4.5
- RakujitsuRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5