Series
Ratings
82
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 5.0
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 3.0
ShirobakoRated ★ 2.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.0
Food Wars!Rated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
K-ON!!Rated ★ 4.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0