Series
Ratings
652- HirayasumiRated ★ 3.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
- Happiness Comes from Eating, Sleeping and WaitingRated ★ 3.0
- Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 5.0
- Apocalypse HotelRated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 3.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
- Banned MoleRated ★ 3.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.5
- Captivated, by YouRated ★ 3.0
- Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
- CLEVATESSRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- So, You Make ItRated ★ 3.5
- Beyond the BarRated ★ 3.0
- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
- Dan Da DanRated ★ 4.5