Series
Ratings
13
桃屋×Peeping Life ご縁ですよ!Rated ★ 4.5
Peeping Life (ピーピング・ライフ) -The Perfect Edition-Rated ★ 3.5
Happy Tree FriendsRated ★ 2.5
野良スコRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.5
ミスター味っ子Rated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
橘子醤男孩Rated ★ 3.0
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0