Movies
Ratings
462
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5