Series
Ratings
43
Master's SunRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 0.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Sad Love StoryRated ★ 4.5
Queer as Folk Season 5Rated ★ 3.5
Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.5
Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5