Series
Ratings
67
New AmsterdamRated ★ 0.5
Dr. StoneRated ★ 2.5- Delicious GuysRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 0.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
Redo of HealerRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.0
Pop Team Epic SpecialsRated ★ 1.0
Gal & DinoRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0- How Do You Play?Rated ★ 0.5
Talentless NanaRated ★ 3.5- Steel Troops Season 1Rated ★ 1.0
Toy SoldiersRated ★ 1.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 4.0