Series
Ratings
57- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
- Fallout Season 1Rated ★ 4.5
- Rabbit HoleRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
TreadstoneRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Cat's PleasesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Initial D: Final StageRated ★ 4.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Better Call SaulRated ★ 4.5