Series
Ratings
216
VincenzoRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- First LoveRated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 3.0

Innocent DefendantRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5- Queen MantisRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.5