Series
Ratings
108- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Dear HeavenRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Invisible ManRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0