Series
Ratings
28
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0