Series
Ratings
15
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0