Movies
Ratings
13
GravityRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0- Our PresidentRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5